COVID - 19

Krásný den...

Záměrně jsmě provedli změnu stránky na COVID. Je to aktuálně nejožehavější téma celého světa a my víme, jak působit na menší šíření této nákazy.

Máte možnost omezit přenos virů a nejen COVID, ale dalších jiných, které číhají jako velké nebezpečí. Tento virus nás upozornil na to, jak dokáže bakterie

ovlivnit v pár dnech celý svět. Zamysleme se nad tím a spojme síly v prevenci před těmito možnými životními katastrofami. Co Vám nabízíme? Nabízíme Vám produkty,

které Vám umožní snížit přenos bakterií, hub a dalších nákaz, které ohrožují životy vašich blízkých. Naše produkty jsou prodávány po celém světě s velkým úspěchem v nemocnicích, polikinikách, veškerých zdravotnických zařízeních, školách, školkách atd. Na vývoji produktu spolupracovala dokonce NASA.

MÁME PRO VÁS EXTRA CENU NA VEŠKERÉ NAŠE PRODUKTY!

Pomůcky a produkty k udržení nezávislého života

Tenura je více než jen produkt či výrobek, jsou to pomůcky pomáhající k udržení samostatného bydlení pro osoby s různým postižením, jako je např. artritida, Parkinson a další. Všechny tyto nemoci způsobují slabé sevření, neovladatelný třes, nebo omezení mobility.

Pomůcky společnosti TENURA, Vám pomohou ulehčit Váš každodenní boj s vlastním tělem.


Na stránkách jsou k dispozici některé pomůcky Tenura pro každodenní život, které se Vám mohou zdát podobné produktům z obchodu, jsou ve skutečnosti na tomto trhu zcela unikátní. Důvodem je materiál, z kterého jsou vyrobeny. Jsou vyrobeny ze silikonu, bez lepidel a ftalátů. Silikon je zcela netoxický a bezpečný k použití kdekoliv. Naše pomůcky neobsahují žádné chemické látky. Tyto pomůcky jsou používány po celém světě a zejména v USA, kde jsou střeženy přísnou kontrolou kvality a obsahu.

Kontaktujte nás

LUMIO s.r.o.

Luděk Matějů - jednatel firmy

Gen. Svobody 637/17

674 01 Třebíč

E: mateju.l@centrum.cz

T: + 420 770 137 792

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.